Konkurs „Na najlepszą recenzję Koncertu Patriotycznego pod patronatem z-cy Wójta Jana Adama Dąbka”

Wszystkich uczniów ze Szkoły Podstawowej w Prażmowie przy ul. F. Ryxa 72 zapraszamy do udziału w konkursie „Na najlepszą recenzję Koncertu Patriotycznego pod patronatem z-cy wójta Jana Adama Dąbka”. Udział w Konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.

Zasady Konkursu

Konkurs ma charakter szkolny. Uczestnikami mogą być uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Prażmowie ul. F. Ryxa 72. Zadaniem Konkursu jest napisanie Recenzji z Koncertu Patriotycznego w Prażmowie standardową czcionką 12 Times New Roman na 1 stronę formatu A4.

Recenzje można przesłać na dwa sposoby:

• Wysłać e-mailem do biblioteki na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z obowiązkowym dopiskiem oświadczeniem i zgodą przetwarzania danych osobowych.
  • Osobiście złożyć Recenzję w siedzibie Biblioteki Publicznej Gminy Prażmów w Prażmowie ul. F. Ryxa 53 05-505 Prażmów w godzinach pracy biblioteki lub w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Prażmowie ul. F. Ryxa 72 z obowiązkowym dopiskiem oświadczeniem i zgodą przetwarzania danych osobowych.

Przebieg Konkursu

1. Konkurs rozpoczyna się w dniu 13 października 2018 r. po zakończeniu koncertu i trwa do 27 października 2018 r. do godz. 23:59.
  2. Kryterium wyboru stanowi: wyrazisty styl oraz zgodność z formą (Recenzja zawiera indywidualną ocenę koncertu muzyki patriotycznej, nie jest jej suchym opisem).
  3. Recenzje niespełniające warunków niniejszego Regulaminu nie zostaną dopuszczone do konkursu.
  4. Zwycięzca Konkursu zostanie wybrany przez Organizatora najpóźniej do 7 dni roboczych po dacie zakończenia Konkursu.
  5. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi niezwłocznie po wyłonieniu zwycięzców Konkursu w komentarzu na stronie biblioteki.

1. Nagrodzeni zostaną autorzy trzech najlepszych Recenzji i cztery wyróżnienia.
  2. W celu otrzymania Nagrody Zwycięzca będzie zobowiązany do osobistego odbioru w wyznaczonym przez Organizatora miejscu i terminie, który będzie ogłoszony na stronie biblioteki www.biblioteka-prazmow.pl.

Udział w Konkursie wymaga zaakceptowania Regulaminu oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Uczestnika Konkursu.