Wyniki rekrutacji do akcji "Paczka Literacka"

Drodzy Czytelnicy,

Biblioteka Publiczna Gminy Prażmów w Prażmowie wraz z filią w Woli Prażmowskiej, wzięła udział w akcji "Paczka literacka" organizowanej przez Wydawnictwo AGORA oraz FRSI. 24 sierpnia 2017r. zostały publicznie ogłoszone wyniki rekrutacji w ramach, której znaleźliśmy się na liście wśród 1200 innych bibliotek. Już niebawem (połowa września) otrzymamy paczkę Wydawnictwa AGORA, a w niej 21 książek m.in. "Reporterka" Jacka Antczaka i Hanny Krall, "Nie wierzę w życie pozaradiowe" Marka Niedźwieckiego, czy "Laska niebieska'" Mariusza Szczygła oraz 2 audiobooki. Naszym wspólnym zadaniem będzie wykorzystanie przynajmniej jednej publikacji w działaniach promujących czytelnictwo. Może to być w formie spotkania DKK (Dyskusyjny Klub Książki), konkursu na najlepszą recenzję, czy inne spotkanie tematyczne. Dla nas ważne jest promowanie czytelnictwa i zachęcanie do wspólnej dyskusji o książkach. Organizator akcji zachęca również placówki biorące w niej udział do relacji multimedialnej ze spotkania promującego czytelnictwo, podczas którego zostanie wykorzystana wybrana z pakietu książka, co pozwoli na wizytę jednego z autorów. Prosimy o śledzenie naszej strony na FB, plakatów oraz innych form promujących tę akcję. www.biblioteki.org, http://www.biblioteki.org/.../Paczka_literacka_wyniki...