Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ogólnopolska Akcja Czytelnicza "Czytamy z Sercem" - II edycja

Utworzono dnia 13.09.2022
W górę SERCA!
Małgorzata Ficoń (autorka www.facebook.com/MiedzyRegalami), Szkoła Podstawowa nr 33 w Bytomiu oraz Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich zapraszają do udziału w II edycji Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „Czytamy z Sercem”. Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym Prezydenta Miasta Bytom.

CELE AKCJI:
Główne cele akcji to promocja wśród uczniów literatury i czytelnictwa, a także poszerzanie ich wiedzy na temat serca – budowy tego organu, jego funkcjonowania, chorób i symbolik, rozwijanie w uczestnikach akcji wrażliwości na cierpienie i potrzeby osób chorych oraz propagowanie zdrowego stylu życia jako jednej z form przeciwdziałania chorobom układu sercowo-naczyniowego.

 

Nasza biblioteka w tym roku przyłączyła się do tego wydarzenia! Już 29 września będą mogli Państwo obejrzeć u nas wystawkę promującą akcję, wypożyczyć książki polecane w ramach wydarzenia oraz otrzymać ulotkę. Co najważniejsze będziemy promować czytelnictwo oraz zgłębiać wiedzę na temat serca z uczniami z klas podstawowych oraz z przedszkolakami!


 

Plakat promujący wydarzenie

Utworzono dnia 13.09.2022, 12:38

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Październik 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 31

W poprzednim tygodniu: 82

W tym miesiącu: 46

W poprzednim miesiącu: 363

Wszystkich: 8439

Zegar