Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dzień Pluszowego Misia

Utworzono dnia 28.11.2022

25 listopada obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Panie z Biblioteki w Prażmowie dostały zaproszenie na wizytę w Przedszkolu w Nowym Prażmowie. Po krótkiej rozmowie z maluchami o tym, czy wiedzą co to jest biblioteka i co się w niej robi, dzieci obejrzały przygotowaną scenkę pt. „Serce misia”. W tym  krótkim przedstawieniu wziął udział pluszowy miś oraz kotek. Scenka została  przygotowana z okazji akcji „Czytamy z sercem”. Przedszkolaki dowiedziały się z niej jak dbać o swoje serce i jak prowadzić zdrowy tryb życia.

Z uwagi na to, że w tym roku bierzemy po raz V, udział w Projekcie Mała Książka – Wielki Człowiek, nie mogło zabraknąć pokazania i opowiedzenia w przedszkolu o tej akcji. Maluchy obejrzały Wyprawkę Czytelniczą od Instytutu Książki.

Aby zachęcić przedszkolaki do przyjścia z rodzicami do biblioteki, panie Bibliotekarki zabrały ze sobą całą torbę książek, aby dzieci zobaczyły jakie skarby stoją u nas na półkach. Przesuwane, sensoryczne z zagadkami no i oczywiście o misiach!

Zdjęcia

Utworzono dnia 28.11.2022, 10:15

facebook

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2023 2 wydarzeń w tym miesiącu

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 5

W poprzednim tygodniu: 99

W tym miesiącu: 417

W poprzednim miesiącu: 342

Wszystkich: 10040

Academica