Podaruj książce nowe życie - przekaż ją Mamom

Drogi Czytelniku, jeśli posiadasz w domu książkę, którą już przeczytałeś a wiesz, że więcej po nią nie sięgniesz lub też dostałeś nietrafiony prezent to zapoznaj się koniecznie z tym artykułem! :)

Organizatorzy: Dom Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi

Szczegółowe informacje:
W naszym Domu Samotnej Matki mamy bibliotekę, ale....nie ma tam ciekawych, wartościowych książek. Większość z nich to stare, nieciekawe książki, których ktoś się pozbywał i przekazywał dla nas. Nasze Mamy lubią czytać.

Książka jest jak przyjaciel. Pozwala przetrwać trudne chwile, pomaga w procesie adaptacji, kiedy czują się samotne. Kiedy im jest trudny lub mają za dużo smutnych i przygnębiających myśli w głowie - sięgają po książkę.

Pomyślałyśmy, że spośród naszych Znajomych, gdyby Ktoś zechciał się podzielić książką,

->którą już przeczytał,

-> którą uważa za wartościową i godną polecenia,

-> która pomoże Mamie przetrwać trudne chwile,