Detektywistyczne warsztaty literackie

W Bibliotece Publicznej Gminy Prażmów w Prażmowie odbyły się detektywistyczne warsztaty literackie dla dzieci na podstawie książki pt. "Tajemnice Końskiej Zagrody", które poprowadziła sama autorka Pani Magdalena Podbylska. W spotkaniu wzięli udział uczniowie kl. IVb i IVc. Autorka z humorem i nauką opowiedziała młodym słuchaczom o swojej pasji do koni, o tym jak fachowo operować nazewnictwem w tejże tematyce, a także wspólnie z dziećmi opracowała książkę. Pani Magdalena przeczytała dzieciom fragment swojej najnowszej książki pt "Tajemnice Końskiej Zagrody" w oparciu, której dzieci rozwikłały tajemnicze śledztwo. W dalszej części zajęć autorka przygotowała zagadki naprowadzając słuchaczy w swoich sugestiach do efektu końcowego rozwiązania. Śmiechu i zabawy nie było końca. Na koniec nasz Gość rozdał autografy i podpisał swoje książki.