Spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką

22.11.2012 r. odbyło się spotkanie autorskie z Panią Wiolettą Piasecką, autorką bajek, baśni, sztuk teatralnych i słuchowisk dla dzieci. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 0 - I ze Szkoły Podstawowej w Prażmowie.

Na spotkanie Pani Wioletta przybyła w stroju wróżki.

Pisarka jest osobą bardzo żywiołową, doskonale moduluje głosem naśladując różne postacie, ma świetny kontakt z dziećmi. Opowiadała o swoich wydanych książkach i o tym, co Ją zainspirowało do napisania wielu z nich. Bardzo ważne było to, że dzieci nie tylko słuchały, ale aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, odgadywały zagadki, rozwiązywały mini konkursy, brały udział w teatrzyku kukiełkowym i zadawały pytania. Każde dziecko usłyszało też ?wróżbę? dotyczącą przyszłości, na co dziewczynki i chłopcy reagowali śmiechem i brawami. Okazało się, że ?nasza wróżka? pisze nie tylko o królewnach, księżniczkach, duchach, czarownicach i zaczarowanych krainach, ale także doskonale zna się na piłce nożnej, co bardzo spodobało się chłopcom. Pani Piasecka przywiozła ze sobą książki, które dzieci mogły zakupić i otrzymać wpis z dedykacją i autografem autorki.

Galeria zdjęć - kliknij tutaj

{youtube}9P5QPUyeqSY{/youtube}